Ta oferta pracy jest nieaktualna od 283 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Logistyki i Zakupów

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-02-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Pipecon Polska Sp. z o.o.

    Pipecon Polska Sp. z o.o. jako spółka córka Pipecon A/S z siedzibą w Varde, Dania, specjalizuje się w projektowaniu, oraz wytwarzaniu takich elementów jak systemy rurociągowe przesyłające zróżnicowane media, modułowe zespoły pompowe, tłumiki hałasu, zbiorniki oraz konstrukcje stalowe.

    Miejsce pracy: Gdańsk
    Numer referencyjny: PCP_P&L

    W związku z dynamicznym rozwojem spółki poszukujemy doświadczonego kandydata na stanowisko:

    Opis stanowiska:

    • Zakup materiałów i surowców niezbędnych do realizacji projektu
    • Kontrola zmiany w czasie oraz optymalizacja ofert cenowych
    • Obsługa procesu logistyczno-zakupowego, znajomość zasad INCOTERMS
    • Organizowanie dostaw do klientów zlokalizowanych w różnych częściach świata.
    • Poszukiwanie nowych dostawców – negocjowanie warunków współpracy
    • Monitorowanie i raportowanie bieżących zamówień – rozwiązywanie pojawiających się rozbieżności

    Nasze oczekiwania:

    • Znajomość języka angielskiego pozwalającego na swobodną komunikację – WARUNEK KONIECZNY
    • Wykształcenie wyższe
    • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w sektorze technicznych (projektowanie/wytwarzanie)
    • Dokładność, odpowiedzialność, zaangażowanie, samodzielność
    • Umiejętność pracy w zespole

    Oferujemy:

    • Pracę w młodym zespole, dającą możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku
    • Skandynawska kultura organizacyjna
    • Możliwość rozwoju zawodowego

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Pipecon Polska sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Pipecon Polska sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Mickiewicza 9/12. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.