Specjalista ds. logistyki i zakupów

  • Gdańsk, Cieplewo (pow. gdański), pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 06.12.2018
  • Ważna jeszcze 25 dni (do 05.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Mercor jest największym w Polsce i jednym z największych w Europie Środkowej podmiotów działających w branży systemów biernych zabezpieczeń przeciwpożarowych. Kompleksowa oferta Mercoru obejmuje systemy oddymiania i odprowadzania ciepła, systemy wentylacji pożarowej oraz zabezpieczenia ogniochronne konstrukcji budowlanych. Poszukujemy osoby na stanowisko: :
    Miejsce pracy: Gdańsk, Cieplewo (pow. gdański)

    Zadania:

    • zapewnienie ciągłości dostępności materiałów niezbędnych do realizacji zamówień produkcyjnych,
    • pozyskiwanie dostawców i nadzór nad nimi,
    • składanie zapytań ofertowych, negocjowanie cen, analiza i wybór najlepszych ofert,
    • utrzymywanie stałego kontaktu z dostawcami, reprezentowanie firmy w kontaktach z kontrahentami,
    • realizacja zamówień,
    • nadzór nad transportem i terminami dostaw,
    • kontrola zgodności wymaganych dokumentów dostawy,
    • prowadzenie reklamacji,
    • prowadzenie dokumentacji,
    • nadzór nad poziomem stanów materiałowych.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe kierunkowe (techniczne, ekonomiczne, logistyka),
    • doświadczenie na podobnym stanowisku związanym z logistyką i zakupami,
    • znajomość języka angielskiego,
    • znajomość zagadnień gospodarki magazynowej i logistyki przemysłowej,
    • znajomość zasad pracy systemów księgowo-magazynowych,
    • znajomość i praktyka w użytkowaniu systemów klasy ERP (np. MS Dynamics AX)
    • znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem,
    • umiejętność analitycznego myślenia, samodzielność, zaangażowanie, kreatywność,
    • umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych,
    • rzetelność w realizacji projektów,
    • prawo jazdy kat. B,
    • umiejętność pracy w zespole.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie o wieloletniej tradycji, będącej liderem w branży biernych zabezpieczeń przeciwpożarowych,
    • perspektywę rozwoju oraz możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
    • współpracę z doświadczonym zespołem w przyjaznej atmosferze,
    • wynagrodzenie podstawowe oraz premię kwartalną uzależnioną od efektów pracy,
    • niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer),
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • bogaty pakiet świadczeń pracowniczych, m.in. prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie programu Benefit, możliwość dofinansowania szkoleń i kursów językowych,
    • konkursy wewnątrzfirmowe z atrakcyjnymi nagrodami.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.