Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. logistyki i zakupów

Deles Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Dostawcza 10, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Deles Polska Sp. z o.o.

Dostawcza 10

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie i wysyłanie zapytań ofertowych oraz nadzorowanie terminowego spływ ofert od dostawców

  • Zapewnienie właściwego poziomu zatowarowania magazynu i obsługi zleceń komercyjnych w modelach VMI jak i MTO

  • Zarządzanie dokumentami zamówień, potwierdzeń oraz dokumentami dostaw

  • Analizowanie i aktualizowanie cenników

  • Utrzymywanie kontaktów z dostawcami

  • Wspiera negocjacje warunków handlowych w zakresie cen, warunków logistycznych, optymalizacji technicznych we współpracy z działem R&D

  • Przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania dostawcy – opieka nad dostawcą (logistyka, jakość, itd.)

  • Raportowanie wyników planowania, realizacji zakupów

  • Wsparcie logistyki dostaw i odbiorów

  • Realizacja polityki zakupowej Grupy Deles

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub logistyczne

  • Doświadczenie w realizacji procesów zakupowych w firmie produkcyjno-handlowej z branży produktów szybkozbywalnych jak opakowania, folie, kartony, opakowania zwrotne

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Umiejętności negocjacyjne oraz podtrzymywania relacji w biznesie

  • Praktyczna, bardzo dobra znajomość MsExcel

  • Znajomość procesów logistycznych

  • Wysokie umiejętności analityczne połączone z kształtowaniem wniosków i ich skuteczną komunikacją w kierunku współpracowników i managementu

  • Samodzielność, bardzo dobra organizacja, umiejętność pracy w zespole, chęć podnoszenia kwalifikacji, odpowiedzialność i zaangażowanie

  • Podstawowa znajomość rysunku technicznego

  • Umiejętność pracy pod presją czasu w szybko zmieniającym się środowisku

To oferujemy

  • Samodzielną i odpowiedzialną pracę w nowoczesnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń w środowisku międzynarodowym

  • Zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat

  • Dobrą atmosferę pracy

  • Pakiet benefitów (ubezpieczenie NNW, Ok System, świadczenia świąteczne)

  • Niezbędne narzędzia do pracy na tym stanowisku