Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. logistyki i zakupów

FABE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Miechów

    Miechów, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie harmonogramu i organizacja dostaw materiałów

  • rozliczenia z dostawcami i podwykonawcami

  • kontakt z kontrahentami

  • przygotowywanie raportów i zamówień

  • monitorowanie stanów magazynowych oraz tworzenie magazynu budowy

  • kontrola sprzętu na budowie i przygotowywanie dokumentacji do serwisu

  • udział w procesie negocjacji warunków umów zawieranych z dostawcami oraz podwykonawcami;

  • zapewnienia właściwej logistyki dostaw oraz kosztowej optymalizacji wykorzystania sprzętu i transportu

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne

  • doświadczenie na podobnym stanowisku przy realizacji inwestycji drogowych (budowa lub przebudowa) – warunek konieczny

  • dobra znajomość obsługi oprogramowania MS Office,

  • wysokie zaangażowanie i inicjatywa w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • znajomość jęz. angielskiego

  • dyspozycyjność

To oferujemy

  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • niezbędne narzędzia pracy

  • miłą i przyjazną atmosferę

CV prosimy przesyłać poprzez przycisk "Aplikuj".

Firma Fabe Polska jest firmą budowlaną specjalizującą się w budowie i modernizacji dróg wojewódzkich, krajowych, ekspresowych. Przedmiotem działalności firmy jest również budowa obiektów inżynierii lądowej oraz wodnej, roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków, roboty specjalistyczne, wynajem oraz dzierżawa a także transport. Z powodzeniem działamy na polskim rynku od lutego 2016 roku.

Fabe Polska sp. z o.o. szuka pracownika na stanowisko: Specjalista ds. logistyki i zakupów.

Przewiń do profilu firmy