Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. logistyki i zakupów

Pneumat System Sp. z o.o.O firmie

  • Obornicka 160, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Pneumat System Sp. z o.o.

Obornicka 160

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie zamówień zakupu do dostawców polskich i zagranicznych oraz kontrola ich prawidłowej realizacji,

  • koordynacja transportów wewnętrznych i zewnętrznych (w tym importów i exportów także z poza UE),

  • koordynacja działań logistycznych związanych z obsługą działu handlowego firmy,

  • ścisła współpraca z działem handlowym firmy oraz jej oddziałami na terenie całej polski,

  • monitorowanie i optymalizacja poziomu zapasów i kosztów zakupowych oraz logistycznych,

  • przygotowywanie oraz opieka nad właściwym obiegiem dokumentacji w firmie,

  • obsługa procesu reklamacyjnego związanego z transportem i jakością dostawy,

  • kontrola i optymalizacja poziomu zapasów magazynowych,

Nasze wymagania

  • min. 2 letniego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,

  • znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie minimum na poziomie B2

  • biegłej znajomości pakietu MS Office,

  • umiejętności analitycznego myślenia oraz planowania strategicznego,

  • inicjatywy, samodzielności i kreatywnego podejścia do powierzonych zadań,

  • zdolności interpersonalnych i umiejętności pracy z zespołem,

  • systematyczności oraz dokładności,

  • entuzjazmu i silnej motywacji do pracy.

  • mile widziana znajomość systemu ERP - Microsoft Dynamics NAV,

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • rzetelnego i godnego zaufania pracodawcę,

  • pakiet szkoleń wdrożeniowych i rozwojowych

  • cykliczne wyjścia integracyjne dofinansowane przez pracodawcę,

  • stałe podnoszenie własnych kompetencji zawodowych,

  • dofinansowanie do Benefitów – karta MultiSport oraz prywatna opieka medyczna,

  • ubezpieczenie grupowe,

  • program poleceń pracowniczych,

  • atrakcyjne wynagrodzenie (możliwość uzyskania dodatkowej premii).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • program rekomendacji pracowników

Twoja następna firma to:

Pneumat System Spółka z o.o.,

której największym atutem są:

• Pracownicy – przyjazna atmosfera, wsparcie i współpraca

• Stabilizacja – firma o ugruntowanej pozycji na rynku – 42 lat doświadczenia, ponad 160 pracowników

• Rzetelność – wywiązywanie się z obowiązków względem Naszych Pracowników

• Wsparcie – szkolenia rozwojowe na każdym etapie pracy

• Rozwój – możliwość doskonalenia umiejętności i zdobywania kolejnych szczebli

w karierze zawodowej

• Profesjonalnie przygotowane stanowiska pracy – dbałość o ergonomię, strefa wypoczynku, wszelkie niezbędne narzędzia ułatwiające wykonywanie powierzonych zadań

Przewiń do profilu firmy