Oferta pracy

Specjalista ds. logistyki i zamówień

Uniwersytet ŚląskiO firmie

Rekrutacja zdalna

Uniwersytet Śląski

Bankowa 12

Katowice

Uniwersytet Śląski w Katowicach poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko

Specjalisty ds. logistyki i zamówień w Dziale Logistyki
Liczba dostępnych stanowisk: 2
Numer ref.: Nr ref: 19/2020/NNA/DL/RWZ

ZAKRES ZADAŃ:

  • samodzielna realizacja procesu dostaw od złożenia wniosku w systemie SAP do rozliczenia faktur,
  • samodzielne przygotowanie umów handlowych zgodnie z wymogami prawa i zarządzeniami Uniwersytetu Śląskiego,
  • opracowywanie Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia,
  • udział w pracach komisji przetargowych.

WYMAGANIA FORMALNE:

  • wykształcenie wyższe lub średnie,
  • udokumentowane minimum 5 lat stażu pracy na stanowisku o zbliżonym zakresie zadań,
  • znajomość ustawy - Prawo zamówień publicznych,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B1,
  • biegła obsługa pakietu MS Office (w tym praktyczna znajomość MS Excel).

WYMAGANIA DODATKOWE:

  • mile widziane doświadczenie w zakresie obsługi systemu ERP (SAP),
  • samodzielność,
  • umiejętność planowania i dobrej organizacji pracy,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • sumienność i odpowiedzialność,
  • gotowość do dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • komunikatywność.
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • realizację zadań w zintegrowanym systemie ERP (SAP),
  • realizację zadań umożliwiających rozwój kompetencji zawodowych,
  • rozwój umiejętności poprzez udział w szkoleniach i kursach,
  • miesięczne premie, dodatkowe wynagrodzenie roczne – tzw. „trzynastka”,
  • dofinansowanie wypoczynku, biletów do kina, teatru oraz zajęć sportowych,
  • dobrą atmosferę w pracy.
ZGŁOSZENIA:

Przesłanie aplikacji zawierającej CV i list motywacyjny w odpowiedzi na niniejsze zgłoszenie oznacza przyjęcie do wiadomości treści klauzuli informacyjnej RODO dla kandydatów do pracy.

Klauzula informacyjna RODO dla kandydatów do pracy

Wymagane dokumenty należy złożyć w formie elektronicznej do dnia 6 sierpnia 2020 roku.

Aplikacje, które wpłyną po ww. terminie oraz aplikacje niekompletne nie będą rozpatrywane.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, których oferty będą w największym stopniu spełniać wymagania formalne. Uczelnia zastrzega sobie prawo pozostawienia rekrutacji bez rozstrzygnięcia.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy