Oferta pracy

Specjalista ds. logistyki i zamówień publicznych

EAGLE RECRUITMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7 5009 000 brutto / mies.
  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Dla naszego klienta, firmy z branży produkcyjnej, zajmującej się projektowaniem oraz sprzedażą wysokogatunkowej ceramiki, poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista ds. logistyki i zamówień publicznych.

Twój zakres obowiązków

  • Przetwarzanie wniosków o transport zgodnie z wymaganiami klienta (przychodzących i wychodzących, we wszystkich rodzajach transportu) w oparciu o system TMS,

  • Ustalanie terminów odbioru/dostawy, sprawdzanie dokumentacji związanej z transportem/sprawami celnymi,

  • Przyjmowanie i tworzenie zleceń transportowych w ramach ustalonych dostaw,

  • Nadzór nad dokumentacją i fakturami z dostaw,

  • Zarządzanie komunikacją z punktami wysyłkowymi/odbiorczymi oraz przewoźnikami w odniesieniu do zarządzanych ruchów transportowych,

  • Monitorowanie statusów przesyłek i reagowanie na wszelkie zaobserwowane odchylenia,

  • Kontakt z wewnętrznymi i zewnętrznymi dostawcami (działania zakupowe),

  • Administracja podstawowymi danymi.

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku,

  • Doświadczenie w odprawach celnych (import i eksport),

  • Umiejętność rozwiązywania problemów,

  • Umiejętność posługiwania się programem Excel z dbałością o szczegóły,

  • Dobrej komunikacji i umiejętności prezentacji,

  • Dobra znajomość języka angielskiego min. na poziomie B2 (język niemiecki będzie dodatkowym atutem),

  • Umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Znajomość SAP lub innych systemów planowania będzie dodatkowym atutem.

Pracodawca oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe,

  • Benefity pozapłacowe (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do urlopu, kartę lunchową),

  • Elastyczne godziny pracy,

  • Wewnętrzny program poleceń,

  • Szansa na budowanie procesów i standardów,

  • Pracę w przyjemnej atmosferze w międzynarodowym środowisku.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • program rekomendacji pracowników