Oferta pracy

Specjalista ds. Logistyki i Zaopatrzenia

Mabion S.A.O firmie

Mabion S.A.

Langiewicza 60

Konstantynów Łódzki

Twój zakres obowiązków

  • Organizowanie i koordynowanie logistyki w badaniu klinicznym;

  • Kontakt z zagranicznymi kontrahentami i CRO w j. angielskim;

  • Raportowanie przełożonym swoich postępów pracy;

  • Udział w audytach i inspekcjach: GIF,EMA,FDA;

  • Przeprowadzanie postępowań przetargowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe: logistyka, łańcuch dostaw lub pokrewne;

  • Praktyczną znajomość przepisów i procedur związanych z realizacją badania klinicznego;

  • Znajomość języka angielskiego pozwalającego na swobodną komunikację min. B2/C1;

  • Komunikatywność, dobrą organizację czasu i miejsca pracy, elastyczność, łatwość w podejmowaniu decyzji;

  • Doświadczenie w realizacji postępowań przetargowych;

Mile widziane

  • Znajomość zagadnień związanych z GMP, GDP i GCP;

  • Doświadczenie w koordynowaniu logistyki badań klinicznych;

  • Praktyczna znajomość pakietu Office.

To oferujemy

  • Pewność zatrudnienia na podstawie umowy o pracę;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uwzględniające Twoją wiedzę i doświadczenie;

  • Pracę w systemie zmianowym (zmiany nocne dodatkowo płatne);

  • Realną możliwość awansu na wyższe stanowiska;

  • Pakiet benefitów (karta sportowa, opieka medyczna) z możliwością poszerzenia pakietów o inne, które Nam zaproponujesz;

  • Pracę w miłej atmosferze, którą tworzy zespół i liderzy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • program ambasadorski

Mabion S.A.

Mabion SA to czołowa polska firma biotechnologiczna utworzona w celu wprowadzenia na rynek leków biotechnologicznych najnowszej generacji opartych na humanizowanych przeciwciałach monoklonalnych. W ciągu kilku lat Mabion posiadł kompetencję wytwarzania dowolnych leków biotechnologicznych od fazy projektowania, poprzez wybór platformy i technologii wytwarzania, aż do wyprodukowania gotowego leku. Spółka prowadzi w Łodzi prace badawczo-rozwojowe nad kilkoma lekami biotechnologicznymi, stosowanymi w leczeniu nowotworów oraz chorobach metabolicznych. W najbliższym czasie planowane jest rozpoczęcie wytwarzania leków biotechnologicznych Spółki w dużych skalach w Kompleksie Naukowo-Przemysłowym Biotechnologii Medycznej w Konstantynowie Łódzkim. Więcej informacji dostępne na www.mabion.eu

Przewiń do profilu firmy

Obszar działania firmy: Biofarmacja

Miejsce pracy: Konstantynów Łódzki