Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. logistyki i zaopatrzenia

Polyflex Trade Sp. z o.o.

4 0007 000 brutto / mies.
  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa biura

  • prowadzenie dokumentacji logistycznej

  • sporządzanie dokumentacji eksportowej

  • zapewnienie bezbłędnych dostaw zgodnie z zamówieniami Klientów

  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów w firmie

  • współpraca z magazynem

  • praca w programie Optima

  • przygotowanie dokumentów dla Księgowości

  • kontakt z Księgowością

  • kontakt z Agencją Celną

Nasze wymagania

  • sumienność, rzetelność, odpowiedzialność

  • bardzo dobra samoorganizacja,

  • znajomość pakietu MS Office,

  • znajomość programu Optima (mile widziana)

  • umiejętności pracy w zespole oraz pod presją czasu,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane)

  • dobra znajomość j. angielskiego

To oferujemy

  • umowę o pracę po okresie próbnym

  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)

  • pracę w młodym zespole

  • ubezpieczenie zdrowotne Allianz

Firma Polyflex Trade Sp. z o.o. to prężnie rozwijająca się firma z siedzibą w Krakowie.

Zajmujemy się sprzedażą produktów poligraficznych, takich jak: farby offsetowe (konwencjonalne, UV, UV LED), farby fleksograficzne (UV, solwent), farby metalizowane (do offsetu, fleksografii), lakiery offsetowe (konwencjonalne i UV), lakiery fleksograficzne (dyspersyjne, UV) oraz dodatkowych materiałów stosowanych w druku offsetowym.

www.polyflextrade.com/

Przewiń do profilu firmy