Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Logistyki i Zaopatrzenia

MPI Technologies Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.O firmie

  • Mysłowice, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

MPI Technologies Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Stadionowa 10

Mysłowice

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • E-mailowy oraz telefoniczny kontakt z zewnętrznymi kooperantami: dostawcami, wykonawcami, partnerami w języku angielskim / niemieckim;
  • Składanie zamówień u dostawców; składanie zamówień do dostawców (ZDD) oraz monitorowanie prawidłowości i terminowości realizacji zamówień;
  • Organizacja transportu: składanie zleceń transportowych oraz monitorowanie prawidłowości i terminowości realizacji dostaw;
  • Wyjaśnianie niezgodności i rozwiązywanie problemów towarzyszących przy realizacji dostaw: rozpatrywanie reklamacji związanych z brakami i uszkodzeniami powstałymi podczas transportu;
  • Sporządzanie deklaracji (przywóz/wywóz) na potrzeby INTRASTAT;
  • Wspomaganie sprawnego działania magazynu: procesu przyjmowania (PZ), magazynowania, kompletowanie i wydawanie materiałów i towarów w/g zleceń (RW/WZ)
  • Monitoring / kontrola stanów magazynowych; okresowe przeprowadzanie inwentaryzacji;
  • Nadzór nad dokumentacją: właściwe wystawianie, prowadzenie i przechowywanie dokumentacji dotyczącej działalności pionu logistyki (zakupy / łańcuch dostaw / gospodarka magazynowa);

Nasze wymagania

  • Wykształcenie w obszarze Logistyki, Transportu lub pokrewne;
  • Znajomość zagadnień związanych z obszarem zakupów, logistyki i dystrybucji;
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – umożliwiająca swobodną komunikację;
  • Znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie mile widziana
  • Znajomość systemu klasy ERP;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 3 lata);
  • Znajomość zasad Incoterms;
  • Wiedza w zakresie regulacji celnych w imporcie i eksporcie;
  • Umiejętność samodzielnego myślenia, podejmowania decyzji, negocjacji i prowadzenia spotkań;
  • Inicjatywa i samodzielność w działalność;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Bardzo dobra organizacja własnej pracy;
  • Dyspozycyjność;
  • Wysoka kultura osobista.

To oferujemy

Oferujemy wakat w przyjaznej atmosferze w dynamicznie rozwijającej się spółce, przy stabilnych warunkach pracy oraz możliwości rozwoju zawodowego i współpracy z doświadczonym zespołem.

O nas

Jesteśmy młodą, prężnie rozwijającą się firmą działającą w branży wydobywczej i szeroko rozumianym przemyśle. Naszą działalność opieramy na długoletnim doświadczeniu i pasji naszej wykwalifikowanej kadry inżynierskiej.

www.mpitech.pl

Specjalista ds. Logistyki i Zaopatrzenia, Stadionowa 10, Mysłowice