Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Logistyki i Zaopatrzenia

Elcee spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

  • Grabska 11, Niepołomice
    Niepołomice, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Grabska 11

Niepołomice

Twój zakres obowiązków

  • składanie zamówień w oparciu o aktualne zapotrzebowania klientów

  • negocjacje cenowe

  • organizowanie i monitorowanie poszczególnych etapów transportu (w tym dokumentów celnych)

  • kontrola importu i eksportu produktów

  • monitorowanie harmonogramów dostaw

  • współpraca z dostawcami współpracującymi z przedsiębiorstwem (krajowymi i zagranicznymi)

  • stała współpraca z innymi działami firmy, aby wszystkie zachodzące w przedsiębiorstwie procesy przebiegały bez zarzutu

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe: logistyka, łańcuch dostaw lub/i metalurgia

  • umiejętności zakupowe, w tym znajomość technik negocjacyjnych

  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie pozwalającego na swobodną komunikację

  • komunikatywność, dobrą organizację czasu i miejsca pracy, elastyczność, łatwość w podejmowaniu decyzji

  • umiejętności dokonywania analiz i wyciągania wniosków

  • doświadczenie w pracy z obszarów zaopatrzenia, zakupów, logistyki

  • preferowane doświadczenie w szeroko pojmowanej branży metalurgicznej

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • pracę w międzynarodowej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku

  • przyjazną atmosferę

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych

  • darmowe szkolenie w Niemczech

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Jesteśmy stuletnią międzynarodową firmą z oddziałami na całym świecie. W związku z rozwojem polskiego oddziału poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko Specjalista ds. Logistyki i Zaopatrzenia

Przewiń do profilu firmy