Oferta pracy

Specjalista ds. logistyki i zaopatrzenia z jęz. szwedzkim

F.B.I. TASBUD S.A.

  • Balaton 20, Bielany, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • Praca od zaraz

Balaton 20

Bielany

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • wysyłanie zaproszeń do składania ofert, szczególnie na rynku szwedzkim,

  • poszukiwanie nowych Dostawców na rynku szwedzkim,

  • porównywanie cen materiałów, monitoring rynku szwedzkiego i krajowego,

  • wprowadzanie zamówień z budów do systemu,

  • zamawianie materiałów na budowy oraz kontrola stanów magazynowych,

  • organizacja transportów oraz nadzór nad łańcuchem dostaw (szczególnie Polska-Szwecja),

  • współpraca z dostawcami, negocjowanie cen i warunków handlowych,

  • współpraca ze wszystkimi działami w firmie.

Nasze wymagania

  • dobra znajomość języka szwedzkiego,

  • wykształcenie wyższe lub średnie (mile widziane z zakresu budownictwa),

  • bardzo dobra znajomość pakietu Ms Office – zaawansowana znajomość Ms Excel, Ms Word,

  • prawo jazdy kat. B,

  • sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Mile widziane

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • znajomość branży budowlanej, sanitarnej, elektrycznej będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym,

  • pracę przy realizacji ciekawych kontraktów w kraju oraz możliwość wyjazdu na kontrakty zagraniczne,

  • możliwości rozwoju zawodowego zgodnego z profilem działalności firmy,

  • prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe oraz dodatkowe benefity.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników