Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. logistyki (import)

Butcher’s Pet Care Sp. z o.o.O firmie

  • Raduńska 6, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Butcher’s Pet Care Sp. z o.o.

Raduńska 6

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie działu sprzedaży/exportu w procesie realizacji zamówień

  • Optymalizacja procesów logistycznych, optymalizacja kosztów logistycznych

  • Współpraca z przewoźnikami

  • Pozyskiwanie nowych ofert transportowych

  • Przygotowanie dokumentów transportowo-celnych

  • Współpraca z magazynem w zakresie awizacji rozładunków i załadunków

  • Obsługa logistyczna procesów importowych/eksportowych

  • Administrowanie dokumentacją importową, magazynową;

  • Zapewnienie ciągłości i jakości dostaw produktów importowanych (nadzór nad procedurą importową)

  • Współpraca z Agencjami Celnymi w zakresie odpraw celnych

  • Sporządzanie cyklicznych raportów dotyczących realizacji dostaw importowych

  • Kontrolowanie i monitorowanie zmian w przepisach importowych

Nasze wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość zmian związanych z Brexit mile widziana

  • Doskonałe zarządzanie czasem i efektywność pracy

  • Konieczna bardzo dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Pracę w bardzo dynamicznie rosnącej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Karta Multisport