Ta oferta pracy jest nieaktualna od 104 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Logistyki

  • Jaktorów (pow. grodziski), mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 05.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o. poszukuje osób na stanowisko:
    Miejsce pracy: Jaktorów (pow. grodziski)

    ZADANIA:

    • Efektywne zarządzanie zapasami towarów/materiałów, opracowywanie prognoz zapotrzebowania, projektowanie przepływów towarów/materiałów
    • Dobór odpowiednich poziomów zapasów zapewniający optymalną dostępność oraz jakość obsługi Klientów Wewnętrznych i Zewnętrznych przy najniższym koszcie obsługi
    • Zarządzanie zapasem towarów/materiałów nierotujących
    • Zarządzanie towarami/materiałami wprowadzanymi i wychodzącymi z rynku
    • Kontrola wysokości zapasów poprzez optymalizację parametrów logistycznych
      i magazynowych
    • Śledzenie zleceń niezrealizowanych, proaktywne informowanie klientów o opóźnieniach, analiza i proponowanie usprawnień w zarządzaniu przepływem materiałów i towarów tak, aby eliminować przyczyny braku realizacji zleceń i stale podnosić jakość obsługi Klientów Wewnętrznych i Zewnętrznych
    • Zapewnienie zgodności danych/parametrów towarów/materiałów w systemie (Master Data Management)
    • Analiza i proponowanie zmian w polityce obsługi logistycznej wobec klientów wewnętrznych
      i zewnętrznych
    • Wdrażanie i wykorzystywanie efektywnych narzędzi usprawniających administrację zleceniami oraz służących do komunikacji z Klientami Wewnętrznymi i Zewnętrznymi w zakresie jakości obsługi logistycznej
    • Dbałość i odpowiedzialność za dokładne odwzorowanie administrowanego procesu
      w systemach IS

    OCZEKIWANIA:

    • Min. 2 letnie doświadczenie w obszarze logistyki (gospodarka materiałowa) na stanowiskach specjalistycznych związanych z zarządzaniem zapasami materiałów  i obsługą klientów, mile widziana branża produkcyjna
    • Wykształcenie wyższe, preferowana logistyka
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Umiejętność pracy z systemami klasy ERP
    • Bardzo dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel)
    • Znajomość zasad funkcjonowania procesów logistycznych
    • Samodzielność i proaktywność w działaniu
    • Analityczne podejście do problemów
    • Umiejętności komunikacyjne

    KANDYDATOM OFERUJEMY:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Umowę o pracę
    • Profesjonalne wdrożenie
    • Prywatną opiekę medyczną i stomatologiczną
    • Kartę MultiSport dla ceniących aktywność fizyczną
    • Ubezpieczenie na życie
    • Dofinansowanie do posiłków i urlopu
    • Pracę w międzynarodowej organizacji w młodym i dynamicznym zespole

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swoich aplikacji wraz z klauzulą – zgodą na przetwarzanie danych osobowych: teraz i w przyszłości na adres: Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o.: ul. Potockiego 1 A; 96–313 Jaktorów lub za pomocą przycisku:

    Jesteśmy firmą równych szans. Zatrudniamy osoby niepełnosprawne.

    Administratorem danych jest TOYOTA Material Handling Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Jaktorowie 96-313, Potockiego 1A. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.