Oferta pracy

Specjalista ds. logistyki

DACHSER Sp. z o.o. O firmie

  • Jasionka (pow. rzeszowski), podkarpackie

  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Grupa DACHSER - firma rodzinna, będąca jednym ze światowych liderów w branży logistycznej, osiągająca roczne obroty przekraczające 5,6 mld Euro (netto skonsol.)  oraz zatrudniająca ponad 30 000 pracowników w prawie 400 lokalizacjach na całym świecie, w związku z dynamicznym rozwojem w Polsce, poszukuje odpowiedniej osoby na stanowisko:

Numer ref.: Nr ref: LOG 274

Zadania na stanowisku:

  • wdrażanie i obsługa klientów logistycznych firmy, m.in.: administracja zleceń, przyjęcia i wydania towarów z magazynu – praca w systemie Mikado
  • utrzymywanie codziennego kontaktu z klientami
  • nadzór nad przepływem dokumentacji magazynowo – transportowej
  • współpraca z dostawcami związana z kompleksowym wyposażeniem magazynu
  • analiza danych, sporządzanie raportów i statystyk
  • współpraca z pozostałymi działami

Nasze oczekiwania wobec kandydata:

  • dobra organizacja pracy
  • bardzo dobra znajomość obsługi MS Excel
  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • wysokie zdolności analityczne
  • wykształcenie min. średnie
  • elastyczność, otwartość na różnorodność zadań

Naszym pracownikom oferujemy:

  • umowę o pracę i stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie ze światowej czołówki
  • dobre warunki wynagrodzenia
  • przyjazne i komfortowe  środowisko pracy
  • narzędzia niezbędne do pracy
  • pakiet szkoleń wdrażających do firmy i na dane stanowisko
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • dodatkowe dni urlopu za staż pracy
  • interaktywną platformę do nauki języka angielskiego
  • opiekę zdrowotną, grupowe ubezpieczenie, pakiety sportowe
  • bogatą ofertę dodatków socjalnych, np. świąteczne karty podarunkowe, wczasy pod gruszą
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Jeżeli chce Pani/Pan, abyśmy zachowali Pani/Pana CV w naszej bazie, prosimy o umieszczenie dodatkowo w dokumentach aplikacyjnych następującej zgody: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Dachser Sp. z o.o.(Sosnowiec 15b, 95-010 Stryków) danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.
Uprzejmie informujemy, że będziemy kontaktować się tylko z wybranymi kandydatami/kandydatkami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy