Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Logistyki

KUŹNIA JAWOR SAO firmie

  • Jawor, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

KUŹNIA JAWOR SA

Kuziennicza 4

Jawor

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie zamówień produkcyjnych od Klientów,
  • Koordynowanie działań logistycznych przedsiębiorstwa,
  • Kontakt z przewoźnikami/spedytorami,
  • Nadzór nad przepływem dokumentacji logistycznej,
  • Zapewnienie ciągłości dostaw poprzez optymalne zarządzanie procesem wysyłki,
  • Bieżące monitorowanie procesów logistycznych i raportowanie w zakresie ich realizacji.

Nasze wymagania

  • Dobrą znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie – warunek konieczny,
  • Praktyczną znajomość zagadnień logistycznych,
  • Doświadczenie zawodowe w Dziale Logistycznym przedsiębiorstwa produkcyjnego,
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office (w szczególności Excel),
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, analityczne myślenie, umiejętność kooperowania w zespole, wysoki poziom komunikatywności,
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • System premiowy,
  • niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon),
  • możliwość odbycia szkoleń podnoszących kwalifikacje,
  • dodatkowe świadczenia z funduszu socjalnego,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie,
  • pakiet prywatnej opieki medycznej,
  • dofinansowania do benefitów Multisport i Multikino.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne

Kuźnia Jawor od ponad 40 lat cieszy się zaufaniem Klientów, którzy utożsamiają firmę z precyzją, wysoką jakością i doświadczeniem. Specjalizujemy się w kuciu matrycowym i obróbce mechanicznej.

W związku z dynamicznym rozwojem oraz budową nowej inwestycji w postaci najnowocześniejszej i w pełni zautomatyzowanej/zrobotyzowanej kuźni w Polsce poszukujemy osoby nie bojącej się nowych wyzwań i otwartych na naukę najnowocześniejszych technologii stosowanych w Automotive oraz zakładach produkcyjnych.

Specjalista ds. Logistyki, Kuziennicza 4, Jawor