Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Logistyki

KUŹNIA JAWOR SA

  • Kuziennicza 4, Jawor
    Jawor, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Kuziennicza 4

Jawor

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie zamówień produkcyjnych od Klientów,

  • Koordynowanie działań logistycznych przedsiębiorstwa,

  • Kontakt z przewoźnikami/spedytorami,

  • Nadzór nad przepływem dokumentacji logistycznej,

  • Zapewnienie ciągłości dostaw poprzez optymalne zarządzanie procesem wysyłki,

  • Bieżące monitorowanie procesów logistycznych i raportowanie w zakresie ich realizacji.

Nasze wymagania

  • Dobrą znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie – warunek konieczny,

  • Praktyczną znajomość zagadnień logistycznych,

  • Doświadczenie zawodowe w Dziale Logistycznym przedsiębiorstwa produkcyjnego,

  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office (w szczególności Excel),

  • Umiejętność pracy pod presją czasu, analityczne myślenie, umiejętność kooperowania w zespole, wysoki poziom komunikatywności,

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • System premiowy,

  • niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon),

  • możliwość odbycia szkoleń podnoszących kwalifikacje,

  • dodatkowe świadczenia z funduszu socjalnego,

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie,

  • pakiet prywatnej opieki medycznej,

  • dofinansowania do benefitów Multisport i Multikino.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Kuźnia Jawor od ponad 40 lat cieszy się zaufaniem Klientów, którzy utożsamiają firmę z precyzją, wysoką jakością i doświadczeniem. Specjalizujemy się w kuciu matrycowym i obróbce mechanicznej.

W związku z dynamicznym rozwojem oraz budową nowej inwestycji w postaci najnowocześniejszej i w pełni zautomatyzowanej/zrobotyzowanej kuźni w Polsce poszukujemy osoby nie bojącej się nowych wyzwań i otwartych na naukę najnowocześniejszych technologii stosowanych w Automotive oraz zakładach produkcyjnych.

Przewiń do profilu firmy