Ta oferta pracy jest nieaktualna od 31 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. logistyki

  • Jaworzno, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-03-27

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    EKOBET Cementy Sp. z o.o.

    znaczący podmiot na krajowym rynku specjalistycznych spoiw budowlanych do zastosowań w geotechnice, hydrotechnice i drogownictwie, działający na rynku od 25 lat, posiadający 2 zakłady produkcyjne w Warszawie i Jaworznie, poszukuje osoby do pracy w dziale logistyki na stanowisku:

    Miejsce pracy: Jaworzno

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna przede wszystkim
    za organizację środków transportu ciężarowego do Klientów

    Główne zadania:

    • planowanie i zamawianie środków transportu ciężarowego
    • negocjowanie stawek transportowych z przewoźnikami
    • optymalizacja kosztów transportu
    • planowanie i zamawianie dostaw surowców
    • gospodarka magazynowa w zakresie wprowadzania dokumentów PZ, WZ do systemu informatycznego

    Wymagania:

    • wykształcenie średnie kierunkowe lub wyższe
    • znajomość zagadnień z zakresu logistyki
    • obsługa komputera (pakiet Office)
    • umiejętność obsługi sprzętu biurowego
    • rzetelność, samodzielność, staranność, dokładność
    • prawo jazdy kategorii B
    • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • ciężką, ale ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego w oparciu o system szkoleń i doświadczenie naszej firmy
    • stabilne warunki zatrudnienia, umowa o pracę po okresie próbnym
    • dwuzmianowy system pracy
    • niezbędne narzędzia pracy

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w formacie pdf
    klikając w przycisk Aplikuj teraz do dnia 05.04.2018 r.

    Prosimy o dopisanie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami