Oferta pracy

Specjalista ds. Logistyki (K/M)

Smurfit Kappa Polska

  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Klasyków 36

Białołęka

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i tworzenie kursów transportowych zgodnie z danymi zawartymi w systemie,

  • Opracowywanie i zatwierdzanie planu załadunku dla zakładu,

  • Optymalne zarządzanie zdolnościami załadunkowymi magazynu,

  • Zlecanie realizacji zaplanowanych kursów firmom podwykonawczym,

  • Rozliczanie i ewidencjonowanie faktur,

  • Prowadzenie zestawień realizacji i kosztów transportu.

Nasze wymagania

  • Minimum rok doświadczenia na analogicznym stanowisku,

  • Doświadczenie w branży produkcyjnej, logistyce lub dziale handlowym,

  • Dobra znajomość MS Office, szczególnie Excel,

  • Znajomość zagadnień transportowych,

  • Odpowiedzialność i dobre zorganizowanie,

  • Umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę przez firmę zewnętrzną,

  • Zatrudnienie na okres około dwóch lat (na zastępstwo) z możliwością stałej współpracy,

  • Interesującą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku i przyjaznym zespole,

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

  • Benefity

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie do obiadów