Specjalista ds. logistyki (k/m)

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 29.11.2018
  • Ważna jeszcze 18 dni (do 29.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

    Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    LOG/WAW/1118

    Obowiązki:

    • tworzenie i obsługa zamówień w systemie SAP,
    • weryfikacja faktur pod kątem umowy,
    • prowadzenie zestawień otwartych zamówień/faktur,
    • tworzenie drobnych umów/zamówień oraz aneksów,
    • archiwizacja dokumentów zakupowych,
    • obsługa systemów i baz wewnętrznych.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe/ostatni rok studiów,
    • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
    • dobra znajomość środowiska MS Office,
    • umiejętność analitycznego myślenia,
    • skrupulatność,
    • komunikatywność.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę,
    • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia),
    • pracę w międzynarodowym przedsiębiorstwie,
    • pakiet benefitów pozapłacowych,
    • możliwości rozwoju zawodowego w strukturach przedsiębiorstwa,
    • przyjazną atmosferę pracy.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Agencja zatrudnienia nr cert. 136.

    opis