Oferta pracy

Specjalista ds. logistyki

ZM SILESIA SAO firmie

ZM SILESIA SA

Konduktorska 8

Katowice

ZM SILESIA SA, firma o ponad 170-letniej tradycji, ekspert i lider w zakresie przetwórstwa metali nieżelaznych, będąca jedynym w Polsce producentem blach i taśm cynkowo-tytanowych oraz drutu cynkowego, poszukuje do swojego zespołu osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie i nadzór nad właściwym procesem logistycznym;
  • Planowanie, organizowanie, kontrola zleceń transportowych;
  • Koordynowanie przepływu surowców produkcyjnych oraz wyrobów gotowych;
  • Gromadzenie i analiza ofert transportowych, archiwizacja;
  • Weryfikacja poprawności rozliczeń należności z firmami transportowymi;
  • Stały monitoring efektywności procesu logistycznego;
  • Szukanie rozwiązań wspierających rozwój, poprawę jakości i efektywności;
  • Sporządzanie raportów z realizacji zadań transportowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe;
  • Min. 2-3-letnie doświadczenie w branży transportowej, mile widziane na podobnym stanowisku pracy;
  • Inicjatywa i samodzielność w działaniu;
  • Dobra, czynna znajomość jęz. angielskiego;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Zaangażowanie i dokładność w wykonywaniu zadań;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w tym Ms Excel;
  • Umiejętność podejmowania decyzji i zdolności organizacyjne.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę, która zapewni bezpieczeństwo i wiarygodność, wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy;
  • System szkoleń i możliwość rozwoju zawodowego;
  • Dużą samodzielność i możliwość zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego.

CV prosimy przesyłać za pomocą
przycisku aplikowania

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy