Oferta pracy

specjalista ds. logistyki

Randstad Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Katowice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Szukasz pracy jako logistyk w międzynarodowej firmie? Posiadasz doświadczenie w pracy z klientem oraz obsłudze zamówień?

Świetnie się składa! Dla mojego klienta z branży produkcyjnej poszukuję osoby na stanowisko specjalisty ds. logistyki.

Nie czekaj, aplikuj, a ja przybliżę Ci więcej szczegółów oferty.

specjalista ds. logistykiNumer ref.: /417/01/2021/WW/63486

zadania

  • zapewnienie wymaganego poziomu obsługi klienta, aktualnych zamówień w systemie, optymalnych zapasów i kosztów transportu
  • nadzór nad harmonogramem i terminowością zamówień do klientów w ramach projektów
  • tworzenie analiz, raportów
  • współpraca z innymi działami firmy (Quality, Production, Procurement, etc.)
  • zarządzanie zapasami

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego na kierunku logistycznym
  • mile widziane doświadczenie w pracy na systemach ERP (SAP, Oracle, BAAN)
  • znajomości języka niemieckiego na poziomie zaawansowanym (B2-C1)
  • znajomości języka angielskiego (B1-B2)
  • mile widziana znajomość programu MS Excel
  • zdolności analitycznych oraz elastycznego podejścia
  • gotowości do wyjazdów służbowych - w razie zaistnienia takiej konieczności

oferujemy

  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe
  • pakiet benefitów (np. opieka medyczna, karta sportowa)
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ogłoszenie archiwalne