Oferta pracy

Specjalista ds. Logistyki

Lambertz Polonia Sp. z o.o.

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie i weryfikacja sald paletowych z klientami i dostawcami;

  • Windykacja palet (zlecanie odbiorów / zwroty);

  • Zamawianie / dysponowanie paletami;

  • Przygotowanie i wysyłka danych potrzebnych do zamknięcia miesiąca (amortyzacja palet, dane odnośnie sprzedaży palet i zakupu palet);

  • Koordynowanie procesów związanych z obrotem paletami CHEP (zamówienia/transport/ zwroty/transfery, itp.);

  • Tworzenie kosztów logistycznych oraz zakładanie i rozwiązywanie rezerw, weryfikacja, kontrola i akceptacja faktur związanych z zakupem, transportem i wynajmowaniem palet;

  • Udział w realizacji projektu związanego ze zmianą/poprawą gospodarki paletami.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe;

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w dziale logistyki (mile widziane w branży spożywczej);

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Outlook, Excel);

  • Znajomość zasad gospodarki magazynowej;

  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym;

  • Znajomość niemieckiego - dodatkowy atut;

  • Dobra organizacja pracy;

  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań;

  • Umiejętność komunikacji i pracy w zespole.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Pracę pełną wyzwań oraz możliwość wykazania się inicjatywą;

  • Benefity: Karta OK System, bony świąteczne, wczasy pod „gruszą”, coroczne imprezy integracyjne, kursy językowe finansowane przez pracodawcę (j. niemiecki / angielski), ubezpieczenia grupowe na preferencyjnych warunkach, zniżki na zakupy w sklepikach firmowych.

Lambertz Polonia Sp. z o.o. jest częścią Grupy LAMBERTZ wiodącego producenta pieczywa cukierniczego w Niemczech i jednego z największych na świecie. Od prawie 330 lat konsekwentnie buduje swoją pozycję rynkową w oparciu o tradycję, wysoką jakość produktów i stabilne warunki zatrudnienia dbając jednocześnie o rozwój pracowników.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego.