Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Logistyki

Drager Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Katowice
    Katowice, śląskie
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie procesu zamawiania towarów niezbędnych do usług serwisowych, koordynowanie procesu realizacji zamówienia,
  • Prowadzenie ewidencji zakupywanych towarów,
  • Kontrolowanie i utrzymywanie odpowiedniego poziomu stanów magazynowych,
  • Fakturowanie na podstawie kart pracy pracowników działu serwisu,
  • Wsparcie procesu inwentaryzacji,
  • Opracowywanie i przygotowywanie raportów związanych z ochroną środowiska oraz przygotowywanie dokumentacji podlegającej kontroli.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie (mile widziane wyższe),
  • Mile widziane minimum dwa lata doświadczenia na analogicznym stanowisku,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Znajomość pakietu MS Office, SAP,
  • Wysoki poziom kultury osobistej, otwartość na zmiany
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

Będąc międzynarodową korporacją branży medycznej i technologii ochrony życia i zdrowia, zatrudniającą ponad 13,000 pracowników w świecie, możemy zaoferować Ci atrakcyjne stanowisko pracy. Przykładamy uwagę do planowania indywidualnej ścieżki rozwoju dla Ciebie oraz dopasowanego pakietu benefitów. Dbamy o stałe tworzenie przyjaznej i zdrowej atmosfery pracy, która umożliwi Ci rozwój i da wiele satysfakcji z pełnionych obowiązków.

Tobie, jako kandydatowi możemy zaoferować atrakcyjne stanowisko pracy, na które składa się:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

• Praca w pełnym wymiarze,

• Atrakcyjne wynagrodzenie,

• Indywidualna ścieżka rozwoju,

• Pakiet benefitów,

• Profesjonalne narzędzia pracy,

• Spotkania, wyjazdy integracyjne.

Dbamy o stałe tworzenie przyjaznej i zdrowej atmosfery pracy, która umożliwi Ci rozwój i da wiele satysfakcji z pełnionych obowiązków.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • owoce

Umowa na zastępstwo do 30.06.2023r.

Specjalista ds. Logistyki, Katowice