Ta oferta pracy jest nieaktualna od 37 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Logistyki

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 14.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ECCO WOOD jest jednym z największych dostawców drewna, biomasy i produktów drzewnych w Europie Środkowo - Wschodniej. Dzięki wizjonerom kierującym całym zespołem i wyznaczającym strategię rozwoju, spółka ECCO WOOD jest najbardziej innowacyjną firmą w zakresie rozwiązań transportowych w tej branży. Firma zajmuje się kompleksową obsługą klientów w segmencie dostaw drewna oraz materiałów sypkich. Realizuje dostawy we wskazanym przez klienta terminie oraz we wskazane miejsce. Oferuje rozwiązania, które pozwalają na szybkie, terminowe i najtańsze zaopatrzenie zakładów w surowiec.

    Miejsce pracy: Katowice

    Opis stanowiska:

    • Organizacja i dokumentowanie procesów logistycznych (transport kolejowy oraz samochodowy)
    • Stały kontakt, budowanie i utrzymywanie partnerskich relacji z Klientami oraz Podwykonawcami
    • Sporządzanie zestawień, tabel, rozliczeń, etc.
    • Sporządzanie i wysyłka zleceń transportowych, upoważnień, etc.
    • Monitorowanie i kontrolę realizacji zleceń transportowych
    • Dbanie o dobre imię i prestiż Firmy

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe
    • Dobra znajomość języka angielskiego (znajomość języka niemieckiego lub innych mile widziana)
    • Doświadczenie logistyczne mile widziane
    • Komunikatywność, otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów, wysoka kultura osobista
    • Umiejętność logicznego myślenia i dbałość o szczegóły
    • Samodzielność
    • Umiejętności pracy pod presją czasu
    • Znajomość pakietu MS Office
    • Bardzo dobra organizacja pracy, szybkie uczenie się
    • Dynamizm i konsekwencja w działaniu
    • Zaangażowanie, dyspozycyjność i odpowiedzialność

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę
    • Możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów w postaci ubezpieczenia grupowego, szkoleń językowych
    • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
    • Przyjemną atmosferę
    • Młody i dynamiczny do współpracy zespół
    • Podstawowe narzędzia pracy takie jak laptop, smartfon
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.