Ta oferta pracy jest nieaktualna od 263 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. logistyki

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 28.09.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma STOKSON SPÓŁKA JAWNA powstała w 1990 roku. Naszą specjalizacją jest produkcja pączków i donut’ów. Nieodzownym czynnikiem mającym wpływ na jakość wyrobu jest wyspecjalizowana i doświadczona załoga.

    Aktualnie poszukujemy Kandydata/ki na stanowisko:

    Miejsce pracy: Katowice (okolice)

    Opis stanowiska:

    • Organizacja transportu towarów gotowych oraz surowców
    • Przygotowanie dokumentacji przewozowej i kontrolowanie terminowości dostaw
    • Wdrażanie optymalnych rozwiązań logistycznych dla poszczególnych grup klientów
    • Kontakt z klientem w ramach codziennej obsługi zamówień
    • Rozpatrywanie reklamacji logistycznych
    • Kontakt z agencjami celnymi w zakresie odpraw celnych towarów
    • Optymalizacja kosztów transportu
    • Nadzór nad rozliczeniami z przewoźnikami
    • Inwentaryzacja stanów magazynowych wyrobu gotowego

    Wymagania:

    • Wykształcenie kierunkowe
    • Min. 2-letnie doświadczenie zawodowe w dziale logistyki
    • Znajomość zagadnień dystrybucji i logistyki
    • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie umożliwiająca kontakty w obszarze biznesowym
    • Znajomość pakietu MS OFFICE (w szczególności bardzo dobra znajomość programu EXCEL)
    • Umiejętność pracy pod presją czasu
    • Zdolności organizacyjne i analityczne

    Oferujemy:

    • Pracę w stabilnej firmie z tradycjami
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełny etat)
    • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia adekwatne do kompetencji
    • Możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia
    • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop)
    • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
    • Paczki świąteczne i urodzinowe
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.) prowadzonych przez STOKSON Spółka Jawna Henryk Stokłosa i Wspólnicy z siedzibą w Chorzowie.”