Oferta pracy

Specjalista ds. Logistyki

NSK BEARINGS POLSKA S.A.O firmie

  • Jagiellońska 109, Kielce
    Kielce, świętokrzyskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

NSK BEARINGS POLSKA S.A.

Jagiellońska 109

Kielce

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z podmiotami realizującymi zadania w ramach łańcucha dostaw (dostawca, przwoźnik, klient)

  • kontakt z poszczególnymi obszarami wewnątrz firmy (zakupy, sprzedaż, magazyn, inne działy)

  • zapewnienie sprawnego międzynarodowego obrotu towarami zgodnego z aktualnymi wymogami prawnymi

  • analiza danych z wykorzystaniem dostępnych źródeł (ERP, Excel, system celny)

  • współpraca z instytucjami państwowymi

  • przygotowywanie dokumentów niezbędnych w procesie odpraw celnych (import i eksport)

  • koordynowanie procesu realizacji odpraw celnych importowych i eksportowych w agencjach celnych przy współpracy z firmami przewozowymi oraz w ramach rozwoju kompetencji związanych z obsługa celną:

  • odprawy celne (importowe i eksportowe) w imieniu pracodawcy przed Urzędami Celnymi

  • przygotowywanie kalkulacji, klasyfikacji towarów, uzyskiwanie certyfikatów pochodzenia oraz deklaracji długoterminowych

Nasze wymagania

  • praktycznej lub teoretycznej znajomości zagadnień z zakresu logistyki/transportu

  • doświadczenia zawodowego w wymienionych powyżej obowiązkach i chęci rozwoju w obszarze odpraw celnych

  • dobrej znajomości pakietu MS Office

  • dobrej znajomości języka angielskiego

  • umiejętności pracy w zespole i pod presją czasu

  • umiejętności dostosowywania do zmieniających się warunków

  • samodzielności, odpowiedzialności, komunikatywności, dokładności

To oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w doświadczonym i zgranym zespole

  • merytoryczne wsparcie w procesie adaptacji

  • udział w projektach o zasięgu międzynarodowym oraz współpracę z wysokiej klasy specjalistami

  • dostęp do nowoczesnych technologii

  • rozwój poprzez dofinansowanie do studiów lub nauki języków obcych

  • jasne kryteria awansu

NSK jest japońskim, wiodącym dostawcą łożysk, komponentów dla przemysłu samochodowego, produktów precyzyjnych i mechatronicznych. NSK zatrudnia ponad 31 500 osób na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy