Ta oferta pracy jest nieaktualna od 207 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Logistyki

  • Jaszkowa Dolna (pow. kłodzki), Kłodzko, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 23.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma o międzynarodowym zasięgu z siedzibą główną w Niemczech, działająca w sektorze motoryzacyjnym poszukuje do swojego oddziału zlokalizowanego w Jaszkowej Dolnej koło Kłodzka osoby na następujące stanowisko:

    SPECJALISTA ds. LOGISTYKI

    Miejsce pracy: Kłodzko (okolice), Jaszkowa Dolna (pow. kłodzki)

    Główne zadania:

    • Opracowywanie bieżących zapotrzebowań, zamówień oraz reklamacji klienta, obsługa i   kontakty z przewoźnikami
    • Opracowywanie danych w portalach klienta branży AUTOMOTIVE
    • Wsparcie obsługi logistycznej sprzedaży
    • Organizacja i optymalizacja procesów logistycznych i transportowych
    • Przygotowywanie danych oraz raportów miesięcznych na potrzeby działu

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe min. licencjat lub w trakcie studiów
    • Min. 1 rok doświadczenia w firmie produkcyjnej w obszarze logistyki lub gospodarki materiałowej
    • Praktyczna znajomość procesów zakupu, logistyki oraz zagadnień gospodarki materiałowej
    • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację- warunek konieczny min. poziom B2
    • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
    • Znajomość systemów  klasy ERP (np. SAP, IFS, JD Edwards, Oracle lub podobne) będzie istotnym atutem
    • Praktyczna znajomość MS Excel
    • Umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole
    • Dobra organizacja pracy, samodzielność i komunikatywność

    Firma oferuje:

    • Możliwość wzięcia udziału wi budowaniu nowej organizacji
    • Konkurencyjne warunki wynagrodzenia i zatrudnienia
    • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie działającej w oparciu o międzynarodowe standardy
    • Pracę w młodym, dynamicznym zespole
    • Możliwość rozwoju zawodowego

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji w języku obcym za pomocą Aplikuj.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy
    się tylko z wybranymi osobami.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: „Zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. nr 133, poz. 883, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.