Oferta pracy

Specjalista ds. Logistyki

EKOPLASTO firmie

EKOPLAST

Kokotów 913

Kokotów (pow. wielicki)

EKOPLAST S.A. - producent stolarki okiennej w systemach PCV i aluminium,
w związku z intensywnym rozwojem poszukuje pracowników na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie wyrobów gotowych i towarów handlowych w wew. Systemie do transportu,
  • Przygotowywanie dokumentów transportowych do wysyłki,
  • Bieżąca współpraca z działami, produkcja, magazyn, reklamacje, dział sprzedaży,
  • Kontakt z przewoźnikiem, kierowcą – bieżąca kontrola realizacji procesu dostaw – terminowość dostaw,
  • Awizowanie dostaw do klientów,
  • Weryfikacja, rozliczanie, ewidencja kosztów transportu,
  • Kontrola i archiwizacja dokumentów powrotnych z tras, stanowiących zamknięcie realizacji procesu dostaw- przekazanie do działu księgowości ( CMR, faktura).

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,
  • Znajomość Pakietu MS, w szczególności Excel,
  • Umiejętności analityczne,
  • Kreatywność i innowacyjność w realizacji zadań,
  • Umiejętność pracy nad kilkoma projektami jednocześnie,
  • Zaangażowanie i rzetelne wykonywanie obowiązków,
  • Dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV)
klikając w przycisk:

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do EKOPLAST S.A. zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie danych dla celów przyszłych rekrutacji, umieść dodatkowo w treści CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

Bezpieczeństwo Twoich danych osobowych jest dla nas bardzo ważne. Zależy nam na tym, aby ich przetwarzanie odbywało się przy zachowaniu najwyższych standardów. Niniejsza klauzula informacyjna wyjaśnia w jaki sposób i w jakim celu przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie posiadasz prawa.

Rozpatrujemy wszystkie aplikacje, zastrzegając sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy