Oferta pracy

Specjalista ds. Logistyki

Gotec Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Komorniki (pow. średzki), dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Firma GOTEC Polska Sp. z o.o. (www.gotec-group.com) – z siedzibą w Komornikach k/Środy Śląskiej działająca w branży motoryzacyjnej, specjalizująca się w obróbce mechanicznej, uszlachetnianiu powierzchni, odtłuszczaniu metalowych części i przygotowywaniu ich do procesu wulkanizacji - poszukuje do swoich zakładów w Polsce osoby na stanowisko:

Wymagania:
  • Wykształcenie minimum średnie (atutem będzie wyższe wykształcenie kierunek logistyka, ekonomia),
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie umożliwiającym komunikację z dostawcami / klientami,
  • Doświadczenie zawodowe w pracy w dziale logistyki,
  • Znajomość MS Office; mile widziane doświadczenie w pracy z wykorzystaniem systemu ERP,
  • Zdolność do szybkiej nauki i adaptacji w nowym środowisku.
Zadania
  • Zapewnienie wysokiego poziomu obsługi klientów zagranicznych i krajowych,
  • Planowanie i organizowanie dostaw do dedykowanej grupy klientów,
  • Monitorowanie procesu i poziomu realizacji zamówień,
  • Tworzenie dokumentów logistycznych,
  • Przygotowanie danych dla działów produkcyjnych,
  • Bieżąca współpraca z magazynem, działem produkcji oraz firmami transportowymi.
Oferujemy:
  • Odpowiedzialną i interesującą pracę z możliwością rozwoju zawodowego,
  • Możliwość szkoleń i wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań,
  • Możliwość zyskania nowych doświadczeń zarówno w zakresie zagadnień merytorycznych jak i w pracy z ludźmi,
  • Pracę w dynamicznym zespole; międzynarodowe kontakty,
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Możliwość uczestnictwa w podróżach służbowych,
  • Pakiet socjalny.

Informacje dodatkowe:

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego za pomocą APLIKUJ

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy