Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997 r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm. "
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Jaskot

Specjalista ds. logistyki / koordynator – dział exportu

JaskotO firmie

5 600 brutto / mies.

Jaskot

267

Siekierczyn (pow. lubański)

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca ze spedycjami - kierunki głównie UE, ale również wschód Europy

  • Organizacja transportów, przygotowywanie narzędzi dla działu sprzedaży np. cenników kosztów transportu w różnych kierunkach, tak by kalkulacje handlowe były rentowne,

  • Praca nad rentownością i optymalizacją kosztów transportu.

  • Przyjmowanie towarów od producentów, weryfikacja, przyjęcie na magazyn.

  • Opieka nad reklamacjami klientów.

  • Praca odbywać się będzie głównie w siedzibie firmy – praca na tym stanowisku wiąże się zarówno z pracą na placu podczas załadunków i rozładunków jak i z pracą biurową.

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość języka angielskiego.

  • Umiejętność posługiwania się narzędziami elektronicznej komunikacji: laptop, telefon, poczta elektroniczna, komunikatory internetowe, WORD, Excel

  • Gotowość do pracy stacjonarnej.

  • Wykształcenie kierunkowe mile widziane, ale przede wszystkim doświadczenie w logistyce wewnętrznej i organizacji transportów w obrębie dystrybucji.

  • Dobrze widziana znajomość techniki rolniczej lub doświadczenie w zakresie transportu maszyn i urządzeń zarówno gabarytów jak i paletowo.

  • Umiejętność nawiązywania i budowania długotrwałych relacji biznesowych.

  • Chęć uczenia się.

  • Otwartość w kontakcie z drugim człowiekiem

  • Sumienność w realizacji zadań.

  • Umiejętność samo motywowania się w realizacji celów.

  • Zdolności negocjacyjne

  • odpowiedzialna postawa.

To oferujemy

  • stabilność zatrudnienia w ramach umowy o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie, (w zależności od doświadczenia i osiąganych wyników 5600,00 brutto), premia brutto po okresie próbnym 500 – 1500 brutto

  • pracę w dynamicznej firmie, w normowanym czasie pracy

  • przyjazną atmosferę w pracy,

  • możliwości rozwoju zawodowego oraz szkolenia,

  • narzędzia niezbędne do pracy

Jaskot

Nasza firma jest dystrybutorem techniki rolniczej, komunalnej i leśnej od ponad 25 lat. Współpracujemy z wieloma znanymi w branży markami : Deutz-Fahr, Merlo, Unia, Samasz, Pronar.

Przewiń do profilu firmy