Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Logistyki - Koordynator kierowców

Apetigo.com

3 5004 500 brutto / mies.
  • Zielona Góra

    Zielona Góra, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz członkiem zespołu logistycznego nadzorującego dostawy posiłków w podległym mieście

  • Nadzorowanie kierowców własnych oraz partnerów zewnętrznych

  • Pilnowanie terminowości i jakości dostaw

  • Uczestniczenie w rekrutacji i szkoleniu kierowców

  • Wykonywanie bieżących zadań operacyjnych

  • Wydawanie i przyjmowanie pojazdów dla kierowców

  • Zarządzanie i dbanie o lokalną flotę pojazdów

Nasze wymagania

  • chęć do pracy i otwartość do pracy w systemie zmianowym (pracujemy poniedziałek – niedziela 10:00 – 22:00)

  • Mile widziane doświadczenia w pracy z kierowcami lub dostawcami

  • Znajomości obsługi pojazdów mechanicznych

  • Umiejętności obsługi komputera

  • Zachowania obowiązujących standardów jakościowych

  • Gotowości do uczenia się i podnoszenia kwalifikacji

  • Inicjatywy i umiejętności pracy w zespole

  • Prawo jazdy kat. B - umiejętność prowadzenia samochodów, skuterów elektrycznych oraz rowerów

To oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia

  • Pakiet benefitów współfinansowanych przez nas: prywatną opiekę medyczną LUXMED, prywatne ubezpieczenie PZU i kartę Multisport.

O nas

Jesteśmy startupem z segmentu FoodTech pracującym w ukryciu od 9 miesięcy. Obecnie w naszym zespole jest ponad 30 osób. Chcemy rzucić świeże spojrzenie na rynek gastronomii, odpowiadając na potrzeby konsumentów jak i restauracji. Budujemy oprogramowanie ułatwiające zarządzanie procesami i obsługą klienta. Umożliwiamy tworzenie społeczność wokół gastronomii, realnie wpływającą na lokalne trendy. Angażujemy użytkowników do tworzenia contentu w obrębie naszego ekosystemu, oceniania oraz dzielenia się opiniami, restauracji i posiłków.