Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. logistyki

Furniko Fabryka Mebli Biurowych Sp. z o.o.

Batalionów Chłopskich 85

Koszalin

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i organizowanie wysyłek wyrobów gotowych i towarów handlowych do klientów firmy

  • Zamawianie usług transportowych w firmach spedycyjnych i transportowych, negocjowanie cen i umów ramowych za usługi transportowe

  • Pozyskanie nowych dostawców usług transportowych

  • Koordynowanie dostaw z usługami montażu realizowanymi przez serwis firmy

  • Bieżąca współpraca z przewoźnikami oraz ocena skuteczności ich działań i jakości współpracy

  • Przygotowywanie miesięcznych raportów oraz kontrola kluczowych wskaźników efektywności

  • Ewidencja i obsługa reklamacji logistycznych

  • Monitorowanie i optymalizacja kosztów transportu w firmie

  • Przygotowywanie dokumentów wysyłkowych zgodni ze obowiązującymi w firmie standardami i obowiązującymi przepisami

  • Obsługa procesu zakupu towarów handlowych

  • Stała współpraca z działem sprzedaży i produkcji

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenie minimum 2-letnie w pracy na podobnym stanowisku

  • Masz wykształcenie wyższe (preferowany kierunek Logistyka lub pokrewne)

  • Potrafisz bardzo dobrze posługiwać się arkuszem MS Excel i pozostałymi aplikacjami pakietu Office

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną zawodową komunikację

  • Jesteś osobą kreatywną otwartą na zmiany, ukierunkowaną na swój rozwój zawodowy i podnoszenie kompetencji

  • Jesteś komunikatywny(a) i lubisz pracować w zespole

To oferujemy

  • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Wsparcie rozwoju zawodowego pracowników poprzez szkolenia i warsztaty doskonalące finansowane przez pracodawcę

  • Bardzo dobre i komfortowe warunki pracy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w firmie z wieloletnim doświadczeniem na rynku

  • Pakiet socjalny (wysokie świadczenia pieniężne, nieoprocentowane pożyczki mieszkaniowe, dofinansowanie do wypoczynku dla dzieci i młodzieży, wsparcie dla pracowników w trudnej sytuacji losowej)

  • Kompleksowy pakiet prywatnej opieki medycznej LUX MED z dostępem do lekarzy specjalistów na terenie całej Polski

  • Przyjemną atmosferę pracy

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • siłownia w biurze

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wakacji dzieci

FURNIKO Fabryka Mebli Biurowych Sp. z o.o. to przedsiębiorstwo z ponad 30 letnią tradycją. Zgodnie z naszym hasłem EXPECT MORE – Oczekuj Więcej dostarczamy naszym klientom nie tylko meble biurowe, ale także innowacyjne nowoczesne technologie i rozwiązania, tworzymy kreatywne przyjazne biura w Polsce i na Świecie.

Więcej o nas dowiesz się na stronie www.furniko.pl

Podstawą naszych sukcesów jest dobrze funkcjonujący, otwarty na zmiany, kreatywny i wspierający się zespół pracowników. Odpowiedzialność za wspólny wynik, szczerość, zaangażowanie, szacunek, zaufanie i dbałość o standardy to wartości jakimi się kierujemy.

Jeśli podzielasz nasze wartości, posiadasz kompetencje zgodne z naszymi oczekiwaniami na stanowisku Specjalista ds. Logistyki i zależy Ci na dalszym rozwoju zawodowym, to dołącz do naszego Zespołu!

Stanowisko: Specjalista ds. logistyki

Miejsce pracy: Koszalin

Przewiń do profilu firmy