Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Logistyki Krajowej

AIRPRESS Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Przeźmierowo (pow. poznański)
    Przeźmierowo (pow. poznański), wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Optymalizacja kosztów procesów logistycznych oraz transportowych
  • Współpraca z przewoźnikami krajowymi w zakresie realizacji zleceń transportowych.
  • Organizacja transportu i dystrybucji towarów
  • Optymalne planowanie przestrzeni ładunkowej
  • Monitoring i bieżąca kontrola wskaźników terminowości dostaw
  • Obieg, rejestracja i archiwizacja dokumentacji transportowej
  • Analiza poziomu zapasów wewnątrz magazynów
  • Budowanie pozytywnego wizerunki firmy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie (preferowane w obszarze logistyki, zarządzania produkcją lub ekonomii)
  • Doświadczenie w zarządzaniu systemami logistycznymi oraz programami spedycyjnymi.
  • Znajomość topografii krajowej
  • Komunikacja oraz umiejętności negocjacyjne
  • Dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy z systemami ERP / WMS
  • Zaufana baza przewoźników krajowych oraz międzynarodowych

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz wdrażania własnych projektów
  • Pakiet medyczny oraz ubezpieczenie grupowe

AIRPRESS Polska Sp. z o.o.

AIRPRESS działa na rynku od 1938 roku, będąc dziś niekwestionowanym liderem w technice sprężonego powietrza.

Produkty naszej marki towarzyszą klientom na każdym etapie, począwszy od wytworzenia sprężonego powietrza za pomocą najwyższej jakości kompresorów tłokowych oraz zaawansowanych technologicznie kompresorów śrubowych, poprzez zmagazynowanie powietrza w trwałych i solidnych zbiornikach, uzdatnienie za pośrednictwem instalacji pneumatycznych, systemów filtracji czy też zespołów przygotowania powietrza, aż do finalnego wykorzystania sprężonego powietrza poprzez narzędzia pneumatyczne oraz inne odbiorniki.

Na przestrzeni ostatnich kilku dekad, zdobyliśmy zaufanie klientów zarówno w Polsce, jak i za granicą. Nasza wykwalifikowana kadra zapewnia w pełni profesjonalny, dostępny na terenie całego kraju, serwis sprzedawanych przez nas urządzeń.

Specjalista ds. Logistyki Krajowej, Przeźmierowo (pow. poznański)