Oferta pracy

Specjalista ds. logistyki

ARKADIA CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

3 800‐4 500 zł brutto / mies.
  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Firma Arkadia Care Sp.z.o.o. zajmuje się rekrutacją opiekunów osób starszych do pracy w Niemczech.
Zapewniamy im sprawdzone miejsca pracy oraz codzienne wsparcie.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

W pracy odpowiedzialny/a będziesz za:

  • Planowanie, organizację i kontrolę przejazdów pracowników na trasie Polska-Niemcy-Polska
  • Optymalizowanie kosztów procesu logistycznego
  • Ścisłą współpracę z firmami przewozowymi
  • Komunikacja z działami koordynacji i rekrutacji
  • Wsparcie działu księgowości przy ewidencjonowaniu, kontroli, weryfikacji i księgowaniu dokumentów

Wymagamy:

  • Znajomości Excela na poziomie dobrym
  • Wielozadaniowości i umiejętności pracy pod presją czasu
  • Zdolności analityczne
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • Otwartości na nowe zadania i wyzwania
  • Chęci rozpoczęcia pracy i zdobycia doświadczenia zawodowego

Oferujemy:

  • Pracę w młodym i sympatycznym zespole oraz wsparcie
  • Pakiet benefitów
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w rozwijającej się firmie
  • Motywacyjny system wynagrodzenia
  • Pracę w godzinach od 8:00 do 16:00
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o wpisanie w tytule maila: Koordynator JN oraz umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Arkadia Care Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie moich danych osobowych wskazanych w powyższym formularzy internetowym dla celów przyszłych rekrutacji. Moja zgoda jest dobrowolna, a niepodanie danych spowoduje brak kontaktu w przypadku postępowań rekrutacyjnych przez Arkadia Care Sp. z o.o. w przyszłości.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy