Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Logistyki

NEW ERA MATERIALS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Zakładanie pozycji magazynowych wyrobów w systemie informatycznym ERP

  • Przyjmowanie i potwierdzanie zamówień i monitorowanie ich statusu

  • Zamawianie materiałów niezbędnych do realizacji zleceń produkcyjnych oraz weryfikacja zapasów poszczególnych komponentów

  • Planowanie produkcji

  • Analiza i optymalizacja poziomu zapasów

  • Organizowanie dostaw do klienta

  • Koordynacja systemu do wydruku etykiet

  • Wsparcie zadań związanych z obsługą i prowadzeniem magazynu

  • Monitorowanie i analiza wskaźników KPI.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie (mile widziane studia wyższe: kierunek logistyka)

  • Minimum 3 letnie doświadczenie pracy w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobra znajomość obsługi oprogramowania Microsoft Office

  • Znajomość systemów ERP (mile widziana znajomość programu IFS)

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność analitycznego myślenia, samoorganizacji i pracy pod presją czasu

  • Nastawienie na pracę zespołową.

To oferujemy

  • Umowę o pracę - po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony (cały etat)

  • Stabilne zatrudnienie i perspektywa długofalowej współpracy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Zdobycie doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie;

  • Dofinansowanie karty OK SYSTEM (Medicover Sport).