Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Logistyki

Vesstige sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie działu sprzedaży

  • Przyjmowanie i realizacja zamówień

  • Koordynowanie wysyłek do klientów na terenie kraju

  • Planowanie i realizowanie dostaw

  • Zagwarantowanie kompletnej dostawy na czas

  • Przygotowywanie raportów związanych gospodarką magazynową i sprzedażą

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (wymagane)

  • Wykształcenie wyższe, preferowany kierunek - logistyka (mile widziane)

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Dobra znajomość pakietu MS Office oraz Excel

  • Dokładność, staranność, rzetelność

  • Wysokie kompetencje analityczne

  • Operatywność, samodzielność, dyspozycyjność

  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Doświadczenie pracy na podobnym stanowisku w branży wykończenia wnętrz

To oferujemy

  • Pracę pełną wyzwań w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Rozwój kompetencji zawodowych poprzez udział w ciekawych projektach oraz szkoleniach

  • Stałe, stabilne zatrudnienie w przyjaznej atmosferze

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanej wiedzy i doświadczenia

  • Atrakcyjny system premiowy

O nas

Vesstige od 13 lat jest polskim liderem sprzedaży wysokiej jakości tapet przeznaczonych do wnętrz komercyjnych i indywidualnych. Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem największych amerykańskich producentów oklein ściennych/tapet J.Josephson, Phillip Jeffries oraz Roysons, a także wykładzin niemieckiego producenta Girloon/Infloor.