Oferta pracy

Specjalista ds. logistyki

Sinterit

Sinterit

Nad Drwiną 10

Bieżanów-Prokocim

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • kontrola importu i eksportu materiałów, produktów i surowców,

  • współpraca z klientami oraz dostawcami współpracującymi z przedsiębiorstwem,

  • organizacja transportu,

  • stałe poszukiwanie nowych rozwiązań w obszarze logistyki, które pozwoliłyby na ulepszenie logistycznych procesów wewnętrznych,

  • prowadzenie szczegółowej dokumentacji dotyczącej rozliczeń i rachunków wynikających z umów zarówno z dostawcami, jak i klientami,

  • stała współpraca z innymi działami firmy, aby wszystkie zachodzące w przedsiębiorstwie procesy przebiegały bez zarzutu,

  • współpraca z dostawcami i z działem zakupów w zakresie definiowania parametrów logistycznych dostaw (częstotliwość i wielkość dostaw, poziom zapasu, okres karencji),

  • opracowywanie specyfikacji opakowań dla przychodzących materiałów  oraz wyrobów gotowych.

Nasze wymagania

  • min. 3 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w dziale logistyki - doświadczenie w firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem,

  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację,

  • łatwość nawiązywania kontaktów oraz umiejętność prowadzenia negocjacji,

  • samodzielność i bardzo dobra organizacja czasu pracy oraz terminowość w wykonywaniu zadań,

  • umiejętność pracy zespołowej,

  • wysokie zdolności analityczne,

  • praktyczna znajomość programu MS Office oraz systemów ERP/MRP

Mile widziane

  • znajomość systemu ERP Optima

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w prężnie rozwijającej się firmie z branży nowych technologii, która dystrybuuje do ponad 40 krajów na świecie.

  • Możliwość rozwoju i zdobycia nowego doświadczenia w innowacyjnej branży.

  • Prywatną opiekę zdrowotną, ubezpieczenie NNW.

  • System kafeteryjny - My Benefit - sam decydujesz na co wydasz zgromadzone pieniądze.

  • Przyjazną atmosferę pracy oraz partnerską współpracę na każdym szczeblu organizacji.

  • Pracę w zgranym zespole, na który zawsze można liczyć!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Sinterit

Sinterit to światowy pionier w produkcji desktopowych drukarek 3D działających w technologii SLS (Selective Laser Sintering).

Kiedy w 2014 roku rozpoczynaliśmy działalność jako start-up, chcieliśmy zmienić świat wprowadzając na rynek produkt, którego nie było: desktopową drukarkę 3D działającą w technologii SLS, zarezerwowanej tylko dla gigantów. Dzisiaj jesteśmy światowym liderem, konkurujemy na globalnych rynkach, ale nie zatraciliśmy charakteru zwinnej firmy, o niemal rodzinnej atmosferze. Ze start-upu produkującego drukarki idziemy w kierunku firmy zmieniającej rynek nowoczesnych technologii. Rozwijamy produkt stawiając wyzwania największym graczom rynku 3D.

Więcej informacji znajdziesz na stronie: https://sinterit.com/careers/

Przewiń do profilu firmy