Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. logistyki

JTP PTAK sp.j.

  • Tatarska 9
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista
  • rekrutacja zdalna

Tatarska 9

Kraków

Krakow Direct to wiodąca firma na krakowskim rynku turystyki przyjazdowej. Rocznie obsługujemy ponad 250000 turystów odwiedzających Małopolskę. Istniejemy na rynku od 13 lat i cały czas zajmujemy czołowe miejsca na portalu TripAdvisor.co.uk. Dwa lata temu rozpoczęliśmy ekspansję naszych usług na całą Europę. Nasz zespół liczy około 50 zaangażowanych i chcących się rozwijać osób. Dołącz do ludzi, którzy zbudują potęgę polskiej firmy na europejskim rynku turystycznym.

Opis stanowiska:

  • Koordynowanie zleceń transportowych realizowanych przez firmę
  • Organizowanie pracy kierowców z uwzględnieniem planowania dni wolnych w oparciu o konwencję AETR
  • Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z wykonywanymi usługami
  • Monitorowanie organizacji ruchu w Krakowie i uwzględnianie zmian w planowanych trasach przejazdu
  • Przeprowadzanie audytów pojazdów (karoseria, stan czystości, zaopatrzenie w  środki do pielęgnacji, materiały marketingowe)
  • Współpraca z podwykonawcami
  • Prowadzenie rozliczeń z kadrą kierowców
  • Dbanie o spełnianie norm jakościowych założonych przez spółkę, egzekwowanie przestrzegania procedur i regulaminów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1
  • Umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu
  • Znajomość pakietu Microsoft Office (Word, Excel, Power point)
  • Bardzo dobra organizacja pracy, skrupulatność
  • Znajomość miasta/głównych atrakcji turystycznych – będzie atutem

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub inną formę – w zależności od preferencji
  • Wsparcie pozostałych członków zespołu – wielu z nich jest z nami niemal od początku naszej działalności
  • Biuro w centrum Krakowa
  • Karta Multisport
  • ­Prywatna opieka medyczna
  • Spotkania i wyjazdy integracyjne – po pracy też lubimy pobyć razem

Ogłoszenie archiwalne