Ta oferta pracy jest nieaktualna od 23 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. logistyki

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 28.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    CBTG Technologie s.c

    CBTG Innowacyjne Technologie

    CBTG Technologie to firma dystrybucyjna skupiająca się na obsłudze polskich producentów elektroniki i firm kontraktowych, którzy oczekują ponadstandardowej oraz elastycznej obsługi w zakresie dostaw elementów elektronicznych. Nadrzędnymi wartościami, którymi kieruje się kadra firmy, są szczerość, sumienność i zaufanie w kontaktach z klientami. W trakcie współpracy z kontrahentami, decyzje są podejmowane tak, aby tworzyć długoterminowe relacji oparte na szacunku i wzajemnym zrozumieniu.

    CBTG Technologie, będąc oficjalnym przedstawicielem poszczególnych producentów na rynku Polskim, prowadzi rekrutację na 1 wolne stanowisko:

    Miejsce pracy: Kraków
    Numer referencyjny: SDSOK1015

    Opis stanowiska:

    • Wprowadzanie i monitorowanie realizacji zamówień od klienta
    • Wypisywanie listów przewozowych.
    • Ustalanie i tworzenie harmonogramów dostaw w Systemie
    • Wystawianie dokumentów wysyłkowych
    • Przygotowanie dokumentów do odprawy celnej
    • Nadzór nad magazynem
    • Kontrola wielkości zapasów w Systemie
    • Tworzenie zamówień zakupowych
    • Kontakt z Kurierami
    • Kontakt z Urzedem Celnym
    • Współpraca z działem wsparcia sprzedaży

    Wymagania:

    • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie w celu prowadzenia korespondencji z dostawcami zagranicznymi, wystarczającym do posługiwania się dokumentacją zródłową.
    • Wykształcenie średnie,
    • Bardzo dobra znajomość aplikacji MS Office, (dodatkowym atutem będzie znajomość środowiska Windows 7 oraz MS Office 2016),
    • Mile widziane doświadczenie z obszaru
    • Kreatywność, komunikatywność i dynamika oraz chęć dążenia do samorozwoju,
    • Systematyczność oraz umiejętność organizacji własnej pracy,
    • Samodzielność i inicjatywa w działaniu oraz nastawienie na realizację zadań, w tym podejmowanie ważnych decyzji,

    Oferujemy:

    • Ciekawą, pełną wyzwań pracę z doświadczonym młodym zespołem, w dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • Uczestnictwo i zaangażowanie w ciekawych projektach polskich i zagranicznych producentów,
    • Duże możliwości rozwoju zawodowego, oraz organizacji własnej pracy,
    • Dofinansowania personalnych projektów sportowo-kulturowych,
    • Elastyczną formę urlopów.

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji (CV i List motywacyjny)
    poprzez przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

    CBTG TECHNOLOGIE zastrzega sobie kontakt tylko z wybranymi kandydatami.