Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Logistyki

Allboards Polska sp. z o.o. sp.k.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • zamawianie towarów oraz kontrola stanów magazynowych w celu zapewnienia ciągłości dostaw i dostępności produktów,

  • organizacja dostaw oraz nadzór nad łańcuchem dostaw,

  • współpraca z dostawcami, negocjacje cen i warunków handlowych,

  • kompletowanie dokumentów, wprowadzanie ich do systemu,

  • weryfikowanie rozbieżności, wysyłanie reklamacji,

  • współpraca z działem sprzedaży,

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe,

  • praktyczna znajomość obsługi komputera, ze szczególnym naciskiem na Excel,

  • dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole,

  • zaangażowanie, systematyczność, skrupulatność,

  • znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie w oparciu o umowę o pracę,

  • przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • dogodną lokalizację (okolice starego Kleparza).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Allboards Polska sp. z o.o. sp.k.

Zajmujemy się projektowaniem, produkcją oraz dystrybucją wysokiej jakości produktów komunikacji wizualnej (tablice – szklane, magnetyczne-suchościeralne, korkowe, flipcharty, planery, itd.).

Aktualnie do swojego biura w Krakowie poszukujemy:

Przewiń do profilu firmy