Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Logistyki

Przedsiębiorstwo Spedycyjno Transportowe "MIKA - TRANS II" Michał BalcerzakO firmie

  • Kutno, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 11 godzin temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

MIKA Logistyka- wyróżnia nas jakość, niezawodność oraz innowacyjność. Nasza firma prężnie działa w krajowym transporcie drogowym FTL i LTL. Każdemu naszemu klientowi zapewniamy indywidualną i profesjonalną obsługę. Posiadamy pełen pakiet ubezpieczeń.

Opis stanowiska:

  • Utrzymywanie i rozwijanie współpracy ze stałymi klientami,
  • Aktywne pozyskiwanie nowych zleceń transportowych,
  • Planowanie przewozów i ustalanie warunków transportu,
  • Aktywna pomoc w procesach handlowo-sprzedażowych,
  • Monitorowanie i kontrola realizacji zleceń transportowych,
  • Nawiązywanie współpracy z nowymi przewoźnikami,
  • Utrzymywanie wskaźników jakościowych i finansowych na wyznaczonym poziomie.

Wymagania:

  • Samodzielność, dokładność oraz terminowość wykonywania zadań, a także kreatywne i innowacyjne podejście do rozwiązywania zidentyfikowanych wyzwań,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Zdolności interpersonalne, otwartość na kontakt z ludźmi, optymizm ,
  • Dyspozycyjność oraz zaangażowanie,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie transportowej lub spedycyjnej.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Stałą i stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji,
  • Pozytywną atmosferę w młodym zespole,
  • Pasjonującą, pozbawioną monotonii pracę,
  • Korzystne warunki wynagrodzenia wraz z systemem premiowania,
  • Możliwość rozwoju oraz ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji.

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne