Oferta pracy

Specjalista ds. logistyki

SCS Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Jaworzyńska 260, Legnica
    Legnica, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

SCS Polska Sp. z o.o.

Jaworzyńska 260

Legnica

Twój zakres obowiązków

  • Codzienna współpraca z klientami i dostawcami

  • Obsługa portali klientów i przewoźników

  • Obsługa zamówień w systemie SAP

  • Przygotowywanie dokumentów wysyłkowych

  • Współpraca z firmami transportowymi, ustalanie terminów załadunków i rozładunków.

  • Kontrola i akceptacja faktur pod względem merytorycznym

  • Współpraca z działem finansowym

  • Zarządzanie zapasami materiałów produkcyjnych

  • Współpraca z magazynem w celu weryfikacji stanu wysyłek

  • Bieżące wsparcie działań realizowanych przez dział Logistyki

Nasze wymagania

  • Oobsługa pakietu MS Office

  • Dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

  • Znajomość zagadnień z zakresu logistyki

  • Obsługa systemu SAP mile widziana

  • Wykształcenie wyższe – kierunkowe mile widziane

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska i posiadanych kompetencji

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

  • Możliwość rozwoju poprzez kursy, szkolenia (wewnętrzne jak i zewnętrzne)

  • Grupowe ubezpieczenia pracownicze

  • Dofinansowanie do karnetu sportowego

  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

  • Pracę w przyjaznej i koleżeńskiej atmosferze

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy