Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Logistyki

Hutchinson Poland Sp. z o.o. - Zakład Łódź 2O firmie

  • Lodowa 80, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Hutchinson Poland Sp. z o.o. - Zakład Łódź 2

Lodowa 80

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i koordynowanie dostaw produktów do Klienta zgodnie z zamówieniami;

  • Monitorowanie prognoz i zamówień od Klientów – przeprowadzanie niezbędnych analiz i działań;

  • Nadzorowanie terminowości i jakości wykonania zamówień; kontrola i weryfikacja wykonania planu produkcyjnego

  • Kontrola wskaźników logistycznych, poprawianie ich i raportowanie do przełożonego;

  • Proaktywna komunikacja (zarówno wewnętrzna jak i zewnętrzna) celem bieżącego wyjaśniania wątpliwości i wysokiego standardu kontaktu z klientami;

  • Zarządzanie danymi, a także tworzenie i aktualizowanie parametrów i narzędzi planistycznych;

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Dobra znajomość MS Excel

  • Wysokie zdolności analityczne i duża samodzielność

  • Dokładność, sumienność, terminowość

Mile widziane

  • Wykształcenie związane z kierunkami logistycznymi

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Zainteresowania związane z zagadnieniami logistycznymi, szczególnie w przemyśle motoryzacyjnym lub lotniczym

  • Znajomość języka francuskiego

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie

  • Zdobycie doświadczenia w środowisku związanym z przemysłem motoryzacyjnym

  • Dużą samodzielność na zajmowanym stanowisku

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Dofinansowanie do karty Multisport

  • Grupowe ubezpieczenie na życie

  • Pakiet świadczeń socjalnych (m.in. dofinansowanie do kolonii dla dzieci, możliwość uzyskania nieoprocentowanej pożyczki, karty przedpłacone z okazji Świąt)

  • Premię za polecenia nowych pracowników

  • Duży parking dla pracowników

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

Firma Hutchinson, oddział w Łodzi przy ul. Lodowej 80/84, gdzie produkowane są elementy uszczelniające z kauczuku dla przemysłu motoryzacyjnego poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy