Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Logistyki

Contrain Group sp. z o.o.

  • 3 Maja 14A, Górna, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

3 Maja 14A

Górna

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Wspomaganie w codziennych obowiązkach Koordynatora ds. Floty i Logistyki, w tym:

  • Opieka nad flotą samochodową: organizowanie przeglądów, wymiana opon, dbanie o stan techniczny i wizualny pojazdów

  • Opieka nad rezerwacjami floty, planowanie podróży, organizowanie transportu dla pracowników Grupy Contrain, podstawianie samochodów do miejsc docelowych

  • Opieka nad nieruchomościami Grupy, w tym nad nowopowstałym biurem w Łodzi

  • Współpraca z firmami usługowymi w zakresie logistyki, dbanie o dobry przepływ informacji

  • Dbanie o procesy związane z zaopatrzeniem floty oraz biura w Łodzi

  • Przygotowywanie cyklicznych raportów i zestawień

Nasze wymagania

  • Zaangażowanie, komunikatywność, chęć pracy w zmieniających się warunkach

  • Umiejętność planowania przepływu zasobów i informacji, dobra organizacja pracy

  • Posiadanie zainteresowań związanych z rynkiem automotive

  • Posiadanie prawa jazdy kat. B jako warunek konieczny

  • Uczciwość, dokładność, postępowanie zgodnie z procedurami

  • Praktyczna znajomość programu Excell

To oferujemy

  • Umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • Możliwość szybkiego rozpoczęcia pracy

  • Kompleksowy program wdrożeniowy dostosowany do stanowiska

  • Przyjazne warunki pracy dbające o zachowanie równowagi między pracą, a życiem prywatnym

  • Programy prozdrowotne dla pracowników

  • Możliwość nauki języków obcych, bonusy finansowe

  • Pracę w firmie, która kieruje się etyką, dba o środowisko, jest liderem inteligentnych rozwiązań HR

Contrain Group Sp. z o. o. to grupa kapitałowa, która powstała z myślą o ludziach. Od ponad dwudziestu lat służymy pomocą naszym Klientom w efektywnym pozyskiwaniu i zarządzaniu wykwalifikowaną kadrą różnego szczebla na najwyższym poziomie jakości. Współpracujemy z ponad 100 przedsiębiorstwami z Polski, Holandii i Niemiec działającymi w branży rolniczej, ogrodniczej, produkcyjnej, a także logistycznej i przemysłowej.

Przewiń do profilu firmy