Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. logistyki

API.PL Sp. z o.o.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z firmami spedycyjnymi (umowy o współpracy, ustalanie warunków, negocjacje, reklamacje)

  • przygotowywanie niezbędnej dokumentacji do przewozów, odpraw

  • wprowadzanie dostaw do systemu magazynowego

  • współpraca z urzędami celnymi

  • współpraca z dostawcami (warunki zakupu i przewozu towarów)

  • przygotowanie deklaracji Intrastat

  • tworzenie bazy danych dostawców i firm transportowych w zakresie logistyki

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie,

  • dobra znajomość j.angielskiego – warunek konieczny

  • znajomość warunków dostaw - terms of delivery

  • znajomość zagadnień związanych z cłem przy imporcie – dokumentacja, komunikaty po odprawie itp

  • znajomość kodów taryfy celnej (system ISZTAR) będzie dodatkowym atutem

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu,

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę,

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia) i zdobycia interesujących doświadczeń.

  • dodatkowe benefity: współfinansowanie zajęć sportowych, karty medyczne, imprezy integracyjne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość uzyskania uprawnień

API.PL jest bezpośrednim importerem urządzeń, akcesoriów oraz mediów i podłoży do druku wielkoformatowego i sitodruku. Obecnie poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu handlowego pracując z Klientami w wskazanym województwie.

Przewiń do profilu firmy