Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. logistyki

HSV Polska Sp. z o. o.

  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Laskowicka 12

Polesie

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • planowanie przebiegu procesów produkcyjnych za pomocą metody JIT od zakupu materiałów i surowców po sterowanie wysyłką produktu gotowego

  • monitorowanie planu produkcyjnego oraz kontrolowanie zapasów w oparciu o bieżące zapotrzebowania i terminowość dostaw

  • opieka nad transportem wyrobu gotowego do klientów branży automotive,

  • zarządzanie procesem zwrotów opakowań

  • monitorowanie i raportowanie wskaźników logistycznych

  • współpraca z agencją celną w zakresie eksportu i importu

  • ścisła współpraca z innymi obszarami zaangażowanymi w proces

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku logistycznym (koniecznie w firmie produkcyjnej)

  • posługiwaniu się językiem angielskim w stopniu umożliwiającym porozumienie się z klientem/dostawcą

  • biegłość w poruszaniu się po obszarze MS Office oraz nowoczesnych systemach ERP jak np. Microsoft D365

  • umiejętność przetwarzania dużej ilości danych i analitycznego myślenia także pod presją czasu

  • skrupulatność w prowadzeniu wszelkiej dokumentacji związanej z dystrybucją towarów w kraju i za granicą oraz znajomość procedur celnych,

  • zaangażowanie w prace zespołową, świadomość, że tylko współpraca ze wszystkimi działami w firmie może przynieść zalecany efekt

To oferujemy

  • STABILNE ZATRUDNIENIE – umowa o pracę w firmie o międzynarodowym zasięgu z wynagrodzeniem dostosowanym do posiadanego doświadczenia

  • UDZIAŁ W CIEKAWYCH PROJEKTACH – dostarczanie naszych produktów do branży automotive wpływa na bezpieczeństwo kierowców i innych użytkowników dróg

  • MOŻLIWOŚĆ ROZWOJU - liczne szkolenia branżowe; możliwość dalszego rozwijania swoich kompetencji

  • BENEFITY PŁACOWE – atrakcyjną premię roczną oraz świadczenie wakacyjne,

  • BENEFITY POZAPŁACOWE – kartę sportowo- rekreacyjną, profilaktyczna opiekę medyczną, ubezpieczanie grupowe;

O nas

Spienione tworzywa airpop® engineered air (EPS) i EPP produkowane przez HSV znalazły zastosowanie w rozmaitych branżach przemysłu. Na polskim rynku od ponad 20 lat nasze produkty pomagają zaoszczędzić czas, energie i pieniądze naszych klientów.

Szeroko współpracujemy z branżą motoryzacyjną, zarówno w logistyce (transport wewnętrzny silników oraz części technicznych), jak i w seryjnej produkcji części samochodowych, takich jak siedzenia, drzwi, zderzaki.