Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. logistyki

INS-EL SP. Z O.O. SP.K.

  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Brzezińska 4

Widzew

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Wystawienia dokumentów związanych z wydaniem oraz przyjęciem towaru

  • Kontrolowanie stanu opakowań

  • Wystawianie dokumentów związanych z dystrybucją towarów

  • Współpraca z dostawcami towarów, działem sprzedaży, zaopatrzenia i księgowości

  • Bieżące archiwizowanie dokumentów związanych z obrotem towarów.

Nasze wymagania

  • Znajomość zasad prowadzenia gospodarki magazynowej

  • Znajomość obsługi komputera w tym pakiet MS Office (Word, Excel, outlook)

  • Dobrej organizacji pracy, odpowiedzialności oraz sumienności

  • Wysoko rozwiniętych zdolności komunikacyjnych

  • Wykształcenie m.in. średnie

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności