Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Logistyki

ACTION GEAR BRANDS LEWANDOWSKI sp.j.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i organizacja transportu krajowego i międzynarodowego

  • monitorowanie stanów magazynowych

  • kontrola i pilnowanie terminowości i poprawności realizacji zamówień

  • optymalizacja kosztów logistycznych

  • koordynowanie procesu prawidłowej i terminowej realizacji zamówień

  • nadzór nad obiegiem dokumentów magazynowych

  • kontrola i rozliczanie magazynów zewnętrznych

  • współpraca z agencjami celnymi w zakresie przygotowywania dokumentacji niezbędnych do odpraw celnych

  • branie odpowiedzialności za wyznaczanie i realizowanie celów operacyjnych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomiczne, logistyka, itp.)

  • doświadczenie w dziedzinie logistyki (np.: planowanie produkcji, obsługa klienta, zamawianie materiałów, planowanie procesów)

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym – warunek konieczny

  • bardzo dobra znajomość MS Office w szczególności MS Excel

  • umiejętność zarządzania czasem, aby stawiać czoła wyzwaniom logistycznym, które należy zrealizować terminowo, umiejętność planowania i ustalania priorytetów

  • zdolność logicznego, analitycznego myślenia

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę pracę

  • wynagrodzenie adekwatne do Twojej wiedzy i doświadczenia

  • przejrzysty system wynagradzania i premiowania

  • odpowiedzialną, różnorodną i pełną wyzwań pracę w szybko rozwijającej się firmie i branży

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

Cześć, jesteśmy Movino! Naszą codziennością jest projektowanie, produkcja i sprzedaż hulajnóg miejskich i wyczynowych, rolek, deskorolek rowerków biegowych i wszystkiego, na czym da się jeździć. Dzięki pracy na wysokich obrotach zostaliśmy m.in. liderem sprzedaży w swoich kategoriach w serwisie Allegro, a do tego mocno angażujemy się w rozwój własnych platform e-commerce. No i jeszcze ten Amazon. Dzieje się!

Przewiń do profilu firmy