Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. logistyki

"SEW-EURODRIVE POLSKA" sp. z o.o.O firmie

  • Techniczna 5
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

"SEW-EURODRIVE POLSKA" sp. z o.o.

Techniczna 5

Łódź

SEW-EURODRIVE jest światowym ekspertem techniki napędowej oraz automatyzacji produkcji.

Wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z ruchem, napędy SEW-EURODRIVE są obecne. Niezależnie od tego, czy są to nowoczesne taśmy montażowe przy produkcji samochodów, rozlewarki do napojów, systemy magazynowe wysokiego składowania czy żwirownie – nasze systemy działają w każdej branży, a międzynarodowy charakter firmy zapewnia jednolite standardy jakości oraz korzyści z globalnej wymiany doświadczeń.

Centrala naszej firmy mieści się w Niemczech w miejscowości Bruchsal, a nasze oddziały znajdują się w 51 krajach na wszystkich kontynentach.

Polski odział firmy powstał w 1996 roku z siedzibą oraz zakładem montażowym zlokalizowanym w Łodzi.

W tym roku obchodzimy 25-lecie naszej działalności !!!

Wraz z rozwojem organizacji powstają nowe działy i postępuje specjalizacja.

Aktualnie poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

Zadania na stanowisku obejmują:

  • Tworzenie zamówień z uwzględnieniem mocy produkcyjnych i priorytetów sprzedażowych,
  • Monitoring terminowości dostaw, zleceń produkcyjnych oraz wysyłek,
  • Organizację transportu spoza UE,
  • Współpracę z spedytorami firm transportowych,
  • Komunikację z klientami w zakresie potwierdzania i przesunięć w realizacji zleceń,
  • Dokumentacją transportową oraz pozyskiwania niezbędnych dokumentów dla klientów przy transferach zagranicznych,
  • Kontrolę zamówień w systemie Export Control,
  • Zarządzanie materiałowe (mile widziana znajomość SAP),
  • Wsparcie w procesie planowania produkcji.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego o profilu logistycznym lub pokrewnym,
  • Min. 2 lata doświadczenia w zakresie obsługi transportu, spedycji czy realizacji zamówień,
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie min. B1,
  • Znajomości procedur eksportowych, importowych i celnych,
  • Znajomości MS Excel na poziomie średniozaawansowanym,
  • Samodzielności i dobrej organizacji pracy,
  • Otwartości na pracę w dynamicznym środowisku,
  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych.

W SEW-EURODRIVE Polska oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie z tradycjami

Dostęp do wiedzy i szkoleń specjalistycznych
Pomagamy naszym pracownikom w rozwoju osobistym i zawodowym za pomocą seminariów prowadzonych w ramach naszej DriveAcademy®, oraz poprzez uczestnictwo w konferencjach i kursach edukacyjnych.

Zindywidualizowane podejście do pracownika
Uważamy, że bardzo ważny jest dobry start! Przygotowujemy indywidualne ścieżki wdrożenia i zapewniamy wsparcie zespołu.

Dofinansowanie nauki
Wspieramy plany edukacyjne naszych pracowników poprzez możliwość dofinansowania studiów wyższych, podyplomowych czy kursów specjalistycznych.

Praca zespołowa
Organizujemy warsztaty i Team Buildingi dające możliwości wymiany doświadczeń, a także rozwiązywania bieżących problemów.

Wymierne korzyści
Doceniamy zaangażowanie i innowacyjność poprzez system premiowy i nagrody uznaniowe.

Najwyższej klasy urządzenia i warunki pracy:
Zapewniamy nowoczesne i spełniające najwyższe standardy środowisko pracy oraz dostęp do najnowszych technologii.

Pakiet benefitów:
Karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do wypoczynku, premie świąteczne.

Ogłoszenie archiwalne